Flash Oynatıcının Son Versiyonunu Yükleyiniz. | T.C. Atabey Kaymakamlığı |

Get Adobe Flash player


Ziyaretçi Sayımız
Online   : 1
Bugün  : 36
Toplam : 303509

Anasayfa » Haberler » Aşçı Çırağı Kursu Sona ErdiSonraki Önceki

          Atabey Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Isparta İşkur İl Müdürlüğü İşbirliği ile açılan aşçılık kursu sona erdi.

 

          Atabey Belediyesi Yemekhanesi'nde "Aşçı Çırağı Kursu" kursiyerlerinin düzenlemiş olduğu yemek programına Atabey Kaymakamı Sedat İNCİ ve eşi Merve İNCİ, Isparta İşkur İl Müdürü Hüseyin ERGİN, Garnizon Komutanı Bahattin ÜNAL, Atabey Belediye Başkanı Ali BAL ve eşi Nuriye BAL, Milli Eğitim Müdürü Ömer KOKU, İşkur Yetkilileri, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve kursiyerler katıldı.

          Atabey Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden alınan bilgiye göre 13 Şubat 2012 tarihinde başlayan kursta, kursiyerler günlük 6 saatlik eğitim gördüler. Toplamda 45 gün 15'er lira cep harçlığı aldılar. 272 saatlik kursun uygulamalı kısmı Atabey Belediyesi Yemekhanesi'nde, teorik kısmı ise Atabey Halk Eğitimi Merkezi'nde yapıldı. Uygulamalı eğitimin tüm malzemeleri Atabey Belediyesi tarafından karşılandı. Kursta 20 kursiyer eğitim gördü ve Kursu başarıyla bitirdi.

           Atabey Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şazer GÜVEN, kursun açılmasında ve devamında destek olan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

          İşkur İl Müdürü Hüseyin ERGİN, bu eğitim-öğretim yılında Atabey Halk Eğitimi Merkezi ile işbirliği içinde 3 kurs açıldığını ve Atabey halkının işkur kurslarına yoğun ilgi gösterdiğini belirtti. Kursiyerleri tebrik etti. 

          Atabey Belediye Başkanı Ali BAL, 2 Kursiyerin kurs bitiminde işe alınacağını söyledi.

          Atabey Kaymakamı Sedat İNCİ, Atabey'de bayanların çalışmaya daha istekli olduklarını ve bundan sonraki projelerin özellikle bayanlara yönelik olması gerektiğini vurguladı. Kaymakamımız ve misafirler, kursiyerlerin yapmış oldukları yemekleri yedikten sonra teşekkür ettiler ve yemekhaneden ayrıldılar.

Tarih : 16.04.2012 08:30 | Okunma : 670

  T.C. Atabey Kaymakamlığı © 2011